Tragedia nastolatka we Włoszech - nieszczęśliwy wypadek - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nastolatek poniósł śmierć we Włoszech na skutek nieszczęśliwego wypadku. Tak stwierdził sąd.

Sad Bielsko Bial

Jak podał portal bielsko.biala.pl, wyniki śledztwa, prowadzonego przez prokuraturę, w sprawie tragedii bielskiego gimnazjalisty sprzed dwóch lat, podtrzymał Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej. Postępowanie w sprawie umorzono w sierpniu ubiegłego roku wobec stwierdzenia braku znamion czynu zabronionego. Jak ustalono w trakcie postępowania, przyczyną zdarzenia był nieszczęśliwy wypadek. Poszkodowany samodzielnie oddalił się w niebezpieczny rejon, poślizgnął się i spadł w przepaść. W związku z taką decyzją, pełnomocnicy pokrzywdzonych złożyli zażalenie na nią, które w ostatnich dniach zostało rozpatrzone i zakończyło się utrzymaniem umorzenia w mocy.

O tragedii

Do wypadku doszło 26 lutego 2016 roku, we włoskiej miejscowości Monte Bondone. Śmierć poniósł wtedy uczeń klasy trzeciej Gimnazjum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego w Bielsku-Białej, który uczestniczył w organizowanym rzez szkołę wypadku narciarskim. Prawdopodobnie poślizgnął się i spadł w przepaść. Zmarł, na skutek doznanych obrażeń. Dyrekcja gimnazjum twierdziła wówczas, że obóz zorganizowano respektując wszelkie przepisy.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę