Hodował konopie, warte 10 tys. zł - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań przy ul. Cieszyńskiej, gdzie doszło do awantury domowej. Przy okazji odkryli coś zpełnie innego rodzaju. 

Konopie

Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z mieszkań przy ul. Cieszyńskiej doszło do awantury pomiędzy mężczyzną i jego 34-letnią partnerką. Mundurowi zatrzymali awanturników. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta miała w organizmie promil alkoholu, a jej partner o 0,5 promila mniej. W mieszkaniu policjanci wyczuli charakterystyczny zapach konopi indyjskich. Okazało się, że mężczyzna prowadził nielegalną uprawę. Funkcjonariusze zabezpieczyli 15 krzewów konopi, z których można uzyskać ponad 600 porcji odurzających marihuany o czarnorynkowej wartości blisko 10 tysięcy zł. Oboje zatrzymani zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Nazajutrz 34-latek usłyszał zarzuty prowadzenia nielegalnej uprawy. Wczoraj prokurator objął podejrzanego policyjnym dozorem, zastosował też wobec niego poręczenie majątkowe. Za przestępstwo to grozi mu teraz do 8 lat więzienia.

Udostępnij

2
+2
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę