Atak na ratowników medycznych - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nawet do 3 lat więzienia grozi 30-letniemu mężczyźnie, który zaatakował ratowników medycznych w chwili, gdy udzielali mu pomocy.

Policj kajdanki BB

Do zdarzenia doszło wczoraj około 22.00 w bielskim szpitalu, gdzie trafił nietrzeźwy 30-latek. W czasie, gdy ratownicy udzielali mu pomocy, mężczyzna stawał się coraz bardziej agresywny. Zaatakował pracowników i znieważył ich słowami wulgarnymi. Rozbił też szybę w drzwiach wejściowych do szpitalnej toalety. Wezwani na miejsce policjanci, wspólnie z ratownikami i pracownikami ochrony obezwładnili awanturnika. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik ponad 2 promili alkoholu. Mężczyzna został przewieziony do izby wytrzeźwień. Wkrótce usłyszy zarzuty, a o jego dalszym losie zdecyduje prokurator.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę