Zajęli korytarz życia - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Na drodze ekspresowej S1 na wysokości Buczkowic Citroen C2 uderzył w barierki energochłonne. Jedni kierowcy utworzyli korytarz życia, inni wykorzystywali go do ewakuacji z zakorkowanego terenu, jadąc pod prąd.

policja

Zdarzenie miało miejsce we wtorek popołudniu. Citroen C2 wylądował na barierkach. Wyglądało to groźnie i świadkowie natychmiast wezwali służby ratunkowe. Powstały duże utrudnienia w ruchu. Kierowcy stworzyli korytarz życia, aby pogotowie i straż pożarna mogły przejechać. Wykorzystywali to inni uczestnicy drogi. Tym korytarzem wycofywali się pod prąd. Nieodpowiedzialnych kierowców szuka teraz policja. Citroena prowadziła 27-latka, która po zdarzeniu została zabrana do szpitala z lekkimi obrażeniami ciała. Policja ustaliła, że nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. Otrzymała 100 zł mandatu. Utrudnienia – według mundurowych – trwały około 40 minut.

Udostępnij

2
+2
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę