Pobili, bo zwrócił uwagę - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kryminalni z Czechowic-Dziedzic wytropili i zatrzymali troje sprawców, którzy przed sklepem spożywczym na czechowickiej ulicy Michałowicza pobili 42-latka. 19-letnia kobieta i dwóch mężczyzn w wieku 20 i 22 lat trafili do policyjnego aresztu. Kryminalni postawili całej trójce zarzuty pobicia, za które każde z nich może trafić do więzienia nawet na 3 lata. O ich dalszym losie zdecyduje niebawem sąd.

Policja zatrzymany czecho

Do zdarzenia doszło w ubiegły poniedziałek przy czechowickiej ulicy Michałowicza. Późnym wieczorem do jednego ze sklepów przyszedł na zakupy 42-letni mieszkaniec powiatu bielskiego. Obok sklepu stało troje młodych ludzi, kobieta i jej dwóch znajomych, również mieszkańców powiatu bielskiego. Cała trójka była wulgarna i zaśmiecała plac przed sklepem. Kiedy 42-latek zwrócił im uwagę, że niestosownie się zachowują, rzucili się na niego z pięściami. Mężczyzna się przewrócił, a sprawcy skopali go i uciekli. Pokrzywdzony zdołał samodzielnie wstać i nie zawiadamiając o zdarzeniu policji, podszedł do domu.

Mimo braku oficjalnego zgłoszenia, o sprawie dowiedzieli się stróże prawa z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach. Najpierw ustalili tożsamość pobitego przed sklepem mężczyzny. Nie krył on zdziwienia, gdy odwiedzili go stróże prawa. Potwierdził policjantom, że zdarzenie, o którym sami się dowiedzieli, miało miejsce w rzeczywistości. Opowiedział jego przebieg, nie znał jednak napastników. Jak wyjaśnił policjantom, nie zgłaszał tego z powodu panującej epidemii koronawirusa. Informacje przekazane przez niego i te, które już mieli śledczy, pozwoliły bezbłędnie wytypować sprawców pobicia. 42-latek złożył stosowne zawiadomienie o przestępstwie, a śledczy zabezpieczyli dowody i zatrzymali całą trójkę chuliganów. Zaskoczoną 19-latkę zatrzymali w domu. Jej dwaj kompani wpadli, gdy robili zakupy. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszeli zarzuty pobicia, za które każde z nich może trafić do więzienia nawet na 3 lata. O ich dalszym losie zdecyduje niebawem sąd.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę