Kupili grunt, obiecują rondo - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W czwartek 11 października po paru latach negocjacji wójt gminy Jasienica Janusz Pierzyna podpisał protokół uzgodnień z właścicielami przyległej do Urzędu Gminy nieruchomości, odnośnie zakupu 0,9863 hektara.

Jasienica skrzyzowanie

 Jak czytamy na stronie Urzędu Gminy Jasienica, nabycie tej nieruchomości pozwoli w przyszłości rozwiązać problem komunikacji, w obrębie węzła koło Urzędu Gminy w Jasienicy. W koncepcji planuje się skierować ruch w stronę Rudzicy poprzez wyżej wskazaną nieruchomość w kierunku sklepu „Biedronka”, a następnie na ul. Strumieńskiej na wysokości szkoły miałoby powstać rondo.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę