Do wygrania weekend na Jagodzie. Dla Steca - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Willa Jagoda Jagniątków w Jeleniej Górze, wspólnie z Fundacją GOPR, zorganizowały licytację na rzecz Jurka Steca.

Willa Jagoda

Wygrać można weekendowy pobyt w Willi Jagodzie w Jagniątkowie (Karkonosze), od piątku godz. 17:00 do niedzieli godz. 11:00 dla maksymalnie 6 osób. Zwycięzca licytacji wybiera odpowiadający mu termin spośród dostępnych w kalendarzu Willi Jagoda, dostępnym TUTAJ. Ogółem w grę wchodził będzie okres od 26 października 2018 r do 13 stycznia 2019 r. i od 25 lutego 2019 r. do 14 kwietnia 2019 r.

Jak licytować?

Kolejne oferty należy zgłaszać w poście - dyskusji na FB do niniejszego wydarzenia: https://www.facebook.com/events/285516482065691/.Cena wywoławcza to 10 złotych, a kwota postąpienia to o co najmniej 10 złotych. O zwycięstwie decyduje ostatnia najwyższa kwota zadeklarowana i wpłacona na konto bankowe Fundacji GOPR w terminie 3 dni roboczych od zakończenia wydarzenia z dopiskiem "Dla Jerzego Steca - Licytacja weekendu w Willi Jagodzie".

Fundacja GOPR prowadzi zbiórkę pieniędzy na rzecz ratownika GOPR Jerzego Steca, w związku z jego chorobą. O jego działalności w GOPR, poświęceniu dla turystów, można napisać książkę. Właściciele willi pragną wesprzeć Fundację w tych działaniach. W poprzedniej takiej akcji (organizowanej za pośrednictwem Allegro Charytatywni) udało im się zgromadzić i przekazać na rzecz Fundacji GOPR kwotę 999 złotych. W zamian, oprócz dobrego uczynku, przekazują w Wasze ręce Willę Jagodę na niezapomniany pobyt na samej granicy Karkonoskiego Parku Narodowego.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę