Nie tylko pumptruck - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Urząd Gminy Porąbka zaprasza do korzystania z nowo powstałej wielofunkcyjnej strefy aktywnego wypoczynku. W ofercie między innymi znalazł się tor do specyficznej jazdy rowerowej.

Strefa aktywnego wypoczynku

Strefa zlokalizowana jest na terenie LKS Soła Kobiernice. Łączy w sobie siłownię zewnętrzną, wyposażoną w nowoczesne urządzenia treningowe oraz pumptruck, czyli pagórkowaty tor o specjalnie wyprofilowanej powierzchni i konstrukcji przeznaczonej dla wyczynowej jazdy na rowerze, deskorolce i hulajnodze. Pumptruck jest pierwszą tego typu strefą rekreacyjną na terenie Gminy Porąbka.

Operacja pn. „Strefa aktywnego wypoczynku w Kobiernicach” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę