Więzik znów w Podbeskidziu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Do klubu, po trzyletniej przerwie, powraca jego były kapitan.

Wiezik

Grzegorz Więzik jako kapitan poprowadził Górali przez kolejne awanse, aż do zaplecza ekstraklasy piłkarskiej. Urodzony w Łodygowicach, karierę piłkarską rozpoczynał w rodzimym LKS-ie, a  szerszej publiczności dał się poznać w ŁKS-ie Łódź, z którego wyruszył za granicę. Przez lata grał w klubach niemieckich (m. in. Kaiserslautern) oraz duńskich (Silkeborg, Viborg). Na Polskie boiska wrócił jako zawodnik Krisbutu Myszków a następnie Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski. W 1998 związał się z Podbeskidziem, w którym, z krótką przerwą, występował do 2003 roku. Po zakończeniu kariery piłkarskiej pracował m. in. jako skaut w Śląsku Wrocław, tę funkcję sprawował  także w Podbeskidziu w latach 2011-2015, ostatnio pracował jako trener w lidze okręgowej.

W klubie TS  Podbeskidzie Bielsko-Biała po powrocie ponownie zajmować się będzie skautingiem.

 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę