BBTS z nowym partnerem - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Został nim jeden z bielskich hoteli.

Ibis BBTS

Dzięki podpisanej umowie Hotel ibis Styles, bo o tym partnerze mowa, stanie się miejscem, w którym klub będzie mógł organizować okolicznościowe spotkania z udziałem sponsorów i partnerów oraz drużyny. 

- Bardzo się cieszymy z nawiązania współpracy z tak uznaną marką branży hotelowej i gastronomicznej. Stale poszerzamy grono firm, z którymi łączą nas wspólne plany biznesowe. W Hotelu ibis Styles będziemy chcieli zorganizować spotkanie noworoczne oraz oficjalne zakończenie sezonu. To doskonałe miejsce, w którym będziemy mogli podjąć naszych zaproszonych gościmówi Mirosław Krysta, prezes BBTS S.A.

Hotel ibis Styles Bielsko-Biała jest zlokalizowany przy ul. Żywieckiej, przy drodze łączącej Katowice z Żywcem oraz w niewielkiej odległości od obwodnicy Bielska-Białej. 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę