Menu

  • Wydarzenia
  • Sport
  • Biznes
  • Kultura
  • Zdrowie
  • Beskidy 112
  • Felietony
  • Przyroda
08.12.2025 16:18
Autor: RED.
Kategoria: Sport

Mikołajkowe Zawody Pływackie za nami

6 grudnia 2025 roku na Pływalni Miejskiej odbyły się Mikołajkowe Zawody Pływackie. W zawodach wzięli udział młodzi pływacy w wieku od 5 do 12 lat, którzy z zapałem i determinacją rywalizowali o wyniki.

Widać było, że każdy z uczestników wkładał w swoje występy wysiłek, a atmosfera była pełna emocji, radości i ducha sportu. Mikołajkowe Zawody Pływackie to tradycja w naszym mieście, która z roku na rok przyciąga liczbę uczestników i kibiców. –  Cieszy mnie fakt, że młodzi sportowcy mają możliwość rozwijania swoich talentów i pasji, a także budowania przyjaźni.

Składam podziękowania dla MOSiR w Żywcu, który był organizatorem tego wydarzenia. Gratuluję wszystkim uczestnikom, bez względu na osiągnięte wyniki. To Wy jesteście przyszłością sportu w Żywcu, a Wasza pasja i determinacja są inspiracją dla Waszych koleżanek i kolegów. Wielkie brawa! –  mówi Burmistrz Miasta Żywca Antoni Szlagor.

 

źródło: zywiec.pl

Copyright ©2026 Beskidy News


pełna wersja