Sławomir lada chwila - Beskidy Music Festival - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Beskidy Music Festival startuje już dzisiaj! Pośród niekwestionowanych gwiazd znajdzie się muzyczna sława ostatnich miesięcy.

Slawomir

Mowa oczywiście o Sławomirze. Przypomnijmy pokrótce jego sylwetkę. Aktor, wokalista, wizjoner. Nazywany przez wielu twórcą nowego gatunku muzycznego rock polo, czyli połączenia muzyki tanecznej z rockowym brzmieniem. Swoją karierę muzyczną szlifował w Nowym Jorku. Jednocześnie dorabiał u kolegi w firmie windykacyjnej „Maczeta” oraz dawał koncerty dla kierowców trucków, wśród których zyskał ogromną popularność. Po powrocie do Polski wszystkie zarobione ciężko pieniądze przeznaczył na pierwszy teledysk pt. „Megiera”. Jego hit to też „Miłość w Zakopanem” czy „Aneta”. Teraz nie ma już chyba w Polsce nikogo, kto nie znałby Sławomira. W Żywcu Sławomir wystąpi w niedzielę 17 czerwca o godz. 18.00.

Przypomnijmy, że cena wejściówki na cały dzień festiwalu, a więc i ten koncert, jest bardzo atrakcyjna – 20 zł. O tym, jak ją nabyć oraz o innych szczegółach przeczytacie na stronie internetowej festiwalu:

http://www.beskidymusicfestival.pl

Udostępnij

4
+4
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę