Drzewko za surowce. Kolejna ekoakcja - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

W sobotę 29 września  w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Straconki 1 odbędzie się kolejna zbiórka surowców wtórnych w ramach akcji „Drzewko za surowce”.

Akcja zorganizowana będzie w godz. 10.00-17.00. Za przyniesione surowce, 10 kg makulatury lub 20 puszek aluminiowych, butelek PET, szklanych butelek, mały sprzęt AGD lub RTV) można otrzymać sadzonkę drzewa lub kwiatka. Zebrane surowce zostaną sprzedane, a za środki zakupione rowery dla dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych w ramach akcji Rower Pomaga.

Akcja organizowana jest w ramach całorocznego programu „Wszystkie kolory recyklingu” realizowanego przez Fundację Ekologiczną „Arka” przy udziale Urzędu Miejskiego oraz Zakładu Gospodarki Odpadami S.A. Partnerem akcji jest Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Katowicach.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę