Piękności z Beskidów w finale ważnego konkursu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

W grudniu na Wyspach Zielonego Przylądka rozpocznie się prestiżowy konkurs piękności Queen of Poland 2018. Wezmą w nim udział dwie reprezentantki naszego regionu.

Goralki

W miniony weekend w Warszawie odbyły się eliminacje do konkursu Queen of Poland 2018. Z ponad 80 dziewczyn z całej Polski do półfinału konkursu dostały się 3 modelki z bielskiej agencji Grabowska Models: Małgorzata Habdas, Klaudia Waleczek i Kinga Stach. Po rozmowach z Jury do finału konkursu, który odbędzie się już w grudniu niedaleko zachodnich wybrzeży Afryki zakwalifikowały się Gosia Habdas z Żywca i Klaudia Waleczek z Rudzicy.

Dodajmy, że obie mają w CV tytuł wicemiss Beskidów, a Małgorzata Habdas w ubiegłym roku zdobyła laur Miss Uśmiechu w konkursie Miss Cosmopolitan World 2017, którego finał rozstrzygał się w Malezji.

 

Udostępnij

4
+3
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę