Tom Hanks na rzecz szpitala dziecięcego - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W czwartek 31 stycznia na placu Ratuszowym w Bielsku-Białej Monika Jaskólska zaprezentowała kultowy polski samochód - syrenkę, której poszukiwał Tom Hanks.

Syrenka Hanks

To kolejny po Fiacie 126 p samochód polskiej produkcji, który trafi do amerykańskiego aktora. Cel jest szczytny, bo gwiazdor zamierza wystawić syrenkę na aukcję, a dochód z jej sprzedaży przeznaczyć na pomoc Szpitalowi Pediatrycznemu w Bielsku-Białej. W ten sposób Tom Hanks zaangażował się w akcję Moniki Jaskólskiej "Nie wypada nie pomagać”.  Samochód to dar osoby, która wylicytowała auto podczas  Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W najbliższym czasie rozpocznie się remont samochodu, którego zakończenie jest planowane na 9 lipca czyli urodziny Toma Hanksa.  Maska Syreny z wielkim sercem WOŚP i autografem Jurka Owsiaka zostanie wystawiona na osobną aukcję. 

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę