Prezydent dmuchał w alkomat - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Miasta Bielsko-Biała,  na mocy porozumienia z Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach, zakupiło 4 nowoczesne alkomaty. W piątek odbyło się ich oficjalne przekazanie.

Prezydent alkomat

Nowe alkomaty są  zamontowane w punktach recepcyjnych Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Biesku-Białej przy ul. Zwierzynieckiej oraz w komisariatach I, III i IV w Bielsku-Białej. Dzięki tej inwestycji interesanci będą mogli samodzielnie sprawdzić swój stan trzeźwości, bez konieczności obsługi przez policjantów. Wystarczy użyć ustnika znajdującego się przy alkomacie, aby po chwili otrzymać wynik badania trzeźwości w formie komunikatu na wyświetlaczu oraz przyjaznego piktogramu. To inwestycja w bezpieczeństwo publiczne, przede wszystkim bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Na terenie Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej Prezydent Miasta Jarosław Klimaszewski oficjalnie przekazał alkomaty, których koszt zakupu wyniósł 8 tys. zł., przy okazji testując urządzenia. 

Obecnie wszystkie komisariaty na terenie miasta Bielska-Białej i powiatu bielskiego są wyposażone w alkomaty do samodzielnego badania stanu trzeźwości przez interesantów. Urządzenia są dostępne przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Udostępnij

4
+4
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę