"Solidarność" przeciw "Równości" - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Związek Zawodowy "Solidarność" w dosyć zawiły sposób przedstawił swój sprzeciw wobec organizacji Marszu Równości w Bielsku-Białej.

Teczowa flaga

 Marsz planowany jest na niedzielę 19 września w godzinach 14.00 - 18.00. Uczestnicy mają przejść z Pl. Chrobrego na Rynek m. in. przez ul. Piastowską i Sobieskiego. W godzinach 16.00 - 18.00 natomiast na Placu Chrobrego odbędzie się zgromadzenie pod nazwą Biało-Czerwone Bielsko-Biała. Obie imprezy zostały zgłoszone w Urzędzie Miasta Bielsko-Biała, gdzie uzyskały aprobatę. 

Sprzeciw Marszowi Równości wyraził w dosyć dziwny na tym poziomie debaty sposób Zarząd Regionu NSZZ "Solidarność", kierując List Otwarty do Prezydenta Jarosława Klimaszewskiego. Według Związku w Bielsku-Białej nie trzeba nachalnie propagować tolerancji. Związek zawodowy ludzi pracy, udział polityków lewicy czyli partii pracy uznaje a priori za hucpę. Udział ten ma sprowadzić do "naszego miasta" (cyt. za pismem) "obce nam wartości". Nie precyzuje jednak, o jakie wartości chodzi i jakie nie są obce dla "naszego miasta". Pismo kończy się przywołaniem "Świętego Jana Pawła II", przypominając co powiedział na bielskiej ziemi okrągłe 26 lat temu. Całość pisma można przeczytać poniżej. 

solid pismo 

Udostępnij

3
0
3
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę