Koleje Śląskie znów ruszą do Zakopanego - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To już trzecia edycja kursów Kolei Śląskich do stolicy Tatr. Tym razem pociąg Giewont wyjedzie w podróż 12 i 15 sierpnia. Ruszyła już sprzedaż biletów. 

giewont3 5

Ci, którzy chcą pojechać do Zakopanego Kolejami Śląskimi proszeni są o wcześniejszą rezerwację wypełniając formularz poprzez stronę internetową www.giewont.kolejeslaskie.com. Bilety odebrać będzie można w ciągu pięciu dni od rezerwacji w kasie na dworcach w Katowicach lub w Bielsku-Białej. Co ważne, bilety tańsze o 10 zł nabyć będzie można również w dniu wyjazdu, lecz taki zakup na ostatnią chwilę nie zagwarantuje w pociągu miejsca siedzącego.

12 sierpnia pociąg wyjedzie z Katowic o godzinie 7.09 i do Zakopanego dotrze na godzinę 11.34. Z Żywca odjedzie o godzinie 8.31. Natomiast 15 sierpnia z Katowic pociąg wyjedzie o 9.18 i do Zakopanego dotrze na 13.55. Z Żywca wyjedzie o godzinie 11.03. Wyjazd powrotny z Zakopanego zarówno 12 jak i 15 sierpnia zaplanowany jest na godzinę 17.30.

Szczegółowe informacje o kursach znajdziemy na stronie internetowej www.kolejeslaskie.com.

Udostępnij

2
+1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę