Z cukrzycą można po górach? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Otrzymał statuetkę „Kryształowego Kolibra” za najlepsze wydawnictwo 2017 Polskiego Związku Diabetyków, a teraz będzie promował swoją książkę. Leszek Bartłod zaprasza na spotkanie.

mountains-1202936 960 720

Promocja książki „Z cukrzycą po górach” odbędzie się już jutro o godzinie 17.00 w siedzibie Towarzystwa Miłośników Ziemi Żywieckiej.

Przypomnijmy, że Leszek Bartłod pochodzi z Kęt i choruje na cukrzycę. Choroba nie przeszkadza mu jednak w realizowaniu swojej pasji. Pan Leszek wędruje po górach. Wycieczki te opisał w swojej książce. Warto wspomnieć również o tym, że Leszek Bartłod jest członkiem żywieckiego oddziału PTTK.

Udostępnij

5
+5
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę