Jedni nie mają wody, drudzy oferują jadalne talerze - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Na Rycerzowej susza, a w Soszowie jadalne talerze - jedni stosują jednorazówki, drudzy ratują środowisko. Jak beskidzkie schroniska reagują na wezwania, związane ze zmianami środowiska?

Schronisko Soszow

“Właśnie dotarła do nas pierwsza partia jadalnych talerzy z otrąb pszennych. Więc najpierw możecie u nas pysznie zjeść, a później zabrać ze sobą talerz i schrupać go gdzieś po drodze.” - pisze Schronisko “Soszów” o swoich nowych, jadalnych talerzach.

Ceny posiłków nie mają ulec diametralnej podwyżce przez wprowadzenie ekologicznych rozwiązań. Niektóre z nich podniosą się o 1 zł. 

Susza na Rycerzowej - wolą jednorazówki

Pomimo zimy bardzo obfitej w śniegi, najwyższe tereny Beskidów cierpią na brak wody. Bacówka PTTK na Rycerzowej ogłosiła:

“Z powodu braku wody jesteśmy zmuszeni do czwartku włącznie ograniczyć jej zużycie w bacówce. Umywalnie czynne będą tylko od 17 do 10 rano . Wszystkie posiłki wydajemy w naczyniach jednorazowych. Z tego powodu też ceny noclegów obniżamy o 10 zł. Czekamy z utęsknieniem na porządne deszcze.”

Czy bacówka brała pod uwagę wprowadzenie jadalnych naczyń?

Oprac. MG.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę