Kontuzja? Wypożycz bezpłatnie sprzęt rehabilitacyjny - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

W górskich rejonach białe szaleństwo trwa, a stoki pełne są miłośników sportów zimowych. W większości (całe szczęście!) cała zabawa przebiega szczęśliwie, ale czasami zdarzają się nieszczęśliwe wypadki. Teraz nie musimy się martwić skąd weźmiemy sprzęt, potrzebny w czasie rekonwalescencji. Wszyscy potrzebujący mogą skorzystać z bezpłatnej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego, uruchomionej przez Fundację Eco Textil.

Do tej pory, po uszkodzeniu kończyn dolnych, poszkodowani najczęściej byliśmy zmuszeni do wypożyczania sprzętu na własny koszt, aby móc funkcjonować. Z nowoczesnym rozwiązaniem spieszy fundacja Eco Textil. 

 - Uruchomiliśmy internetową wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego. Osoby potrzebujące mogą korzystać ze sprzętu całkowicie za darmo, pokrywają jedynie koszt dostarczenia i odebrania przesyłki. Co więcej sprzęt dostarczamy pod drzwi, więc osoba kontuzjowana nie musi się martwić o transport na przykład kul - mówi Monika Lipnicka z Fundacji Eco Textil, inicjatorka wypożyczalni internetowej.

Do dyspozycji wypożyczających są nie tylko kule ortopedyczne. W asortymencie wypożyczalni znajdują się również wózki, balkoniki, a nawet stabilne rowery trójkołowe i łóżka z materacami przeciwodleżynowymi.

Jak wypożyczyć sprzęt?

 Wchodzimy na stronę Fundacji www.ecotextil.pl, przechodzimy do zakładki - wypożyczalnia i wypełniamy krótki formularz. Rozpatrzenie wniosku trwa maksymalnie 24 godziny, a kurier dostarcza sprzęt w ciągu 48 godzin.

Sprzęt możemy wypożyczyć na określony czas - 2 lub 3 miesiące, a nawet pół roku - po tym czasie jest możliwość przedłużenia wypożyczenia. Osoba wypożyczająca ponosi jedynie koszt kuriera, związany z dostarczeniem i odebraniem sprzętu.  

Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.ecotextil.pl

 

Udostępnij

0
0
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę