Groził śmiercią i ukrył się w potoku - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej zatrzymali mężczyznę, który groził bielszczance śmiercią. Chciał, by kobieta nie zeznawała w sprawie, która toczy się przed sądem, a dotyczy... wcześniejszych gróźb.

Policj kajdanki BB

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu w bielskiej Straconce. Mężczyzna groził 33-latce pozbawieniem życia, jeśli będzie składała obciążającego go zeznania. W sądzie toczy się przeciwko niemu sprawa za wcześniejsze groźby wobec bielszczanki i jej nękanie. W sprawie tej prokurator zastosował wobec 48-latka środki zapobiegawcze, m.in. zakazał jakiegokolwiek kontaktowania się z pokrzywdzoną. Wczoraj mężczyzna naruszył obowiązujący go zakaz i ponownie groził kobiecie.

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci zatrzymali podejrzanego bielszczanina, który ukrył się w korycie potoku. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszał już zarzuty gróźb karalnych, których użył wobec kobiety w celu zmuszenia jej do zmiany zeznań. O jego dalszym losie zadecyduje prokuratura i sąd. Śledczy wnioskują o jego tymczasowe aresztowanie.

 

Udostępnij

1
+1
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę