Poważna kolizja na drodze do Katowic - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wczoraj przed godziną 13 strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Skoczowie udali się do groźnego zdarzenia drogowego na drodze DK 81 w Drogomyślu.

Wypadek w DRogomyslu

Na wysokości stacji paliw doszło do zderzenia trzech pojazdów pojazdów, w tym ciągnika siodłowego z tak zwaną "lorą", który przewoził  samochody osobowe marki KIA. Samochód ciężarowy wraz z naczepą przebił bariery oddzielające pasy ruchu i zatrzymał się na poboczu jezdni na przeciwległym pasie. Naczepa wraz ciągnikiem siodłowym wywróciła się i część samochodów jakie przewoziła, spadło na przydrożny pas zieleni. Ucierpiał kierowca "lory" oraz kierowca samochodu osobowego, z jakim się zderzyła naczepa. Obaj zostali zabrani do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego.

 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę