Parking zamiast komendy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Niedawno w naszym portalu prezentowaliśmy fotografie dawnego budynku Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, przy ul. Rychlińskiego. Wiadomo już, kiedy będzie burzona o co tam powstanie.

Komi Rchlinskiego

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej ogłosił przetarg na wykonanie rozbiórki całego kompleksu budynków, należących kiedyś do komendy. Wykonawca, który wygra przetarg, będzie miał na wykonanie zadania 50 dni. Należy więc zakładać, że stanie się to jeszcze w tym roku.

Dalszym planem dla tego miejsca jest  "Budowa parkingu terenowego przy ulicy Tadeusza Rychlińskiego". W związku z tym oprócz rozbiórki wykonawca będzie musiał również rozebrać wszelkie instalacje i uzbrojenia placu, wyrównać teren i wykonać tymczasowe ogrodzenie.

 

 

Udostępnij

2
+2
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę