Dni otwarte ATH - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Przewidzianych jest 25 ścieżek tematycznych, które uczestnicy będą przemierzać w grupach po około 20 osób.

ATH

 Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej w dniach 24 - 27 września br. otwiera swoje podwoje dla zainteresowanych. Zaplanowane w ramach 25 ścieżek tematycznych wykłady i warsztaty to małe kompendia wiedzy, począwszy od zagadnień inżynieryjno-technicznych poprzez wiedzę z zakresu psychologii, zarządzania i humanistyki aż po tematy z zakresu nauk o zdrowiu. Dlatego Dni Otwarte ATH to doskonała okazja do zapoznania się z szeroką ofertą dydaktyczną Uczelni, jej infrastrukturą, a przede wszystkim świetny moment na spotkanie z nauką, poszerzenie zainteresowań i podjęcie decyzji o wyborze kierunku studiów, a w dalszej perspektywie – wyborze kariery zawodowej.

Podczas wydarzenia organizatorzy zapraszają również na Wystawę Techniczną z pokazami dynamicznymi, podczas której zaprezentowane zostaną współczesne i zabytkowe samochody, a także pojazdy militarne.

Studiowanie to czas nauki, ale też realizowania swoich pasji. Jak robią to studenci Akademii Techniczno-Humanistycznej, uczniowie będą mogli zobaczyć w trakcie prezentacji kół naukowych. Uczestnikom  dni otwartych przedstawią się między innymi: Informatyczne Koło Naukowe Reset, Koło Naukowe Inżynier XXI wieku, Koło Naukowe Horyzont, a także Koło Naukowo-Teatralne KurtynA, w wykonaniu którego będzie można zobaczyć fragmenty dotychczas zrealizowanych spektakli.

Udział w Dniach Otwartych wymaga rejestracji on-line oraz zgłoszenia w Biurze Promocji ATH:  tel. 033 82 79 274, e-mail: dni.otwarte@ath.bielsko.pl.

Rejestracja będzie dostępna od 05.09.2019r. Bliższe informacje znaleźć można TUTAJ.

 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę