Demolował wiaty przystankowe - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który uszkodził wiaty przystanków autobusowych, a brat filmował te wyczyny.

Policja ogolna bb zatrzymanie

 Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek około godz. 2.00 w Bielsku-Białej na ul. Łagodnej. Dyżurny otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że dwóch młodych mężczyzn ma niszczyć wiatę przystanku autobusowego. Skierowani na miejsce policjanci z bielskiej „jedynki” szybko ustalili i zatrzymali sprawcę zdarzenia. Okazał się nim 20-letni bielszczanin. Jak ustalili policjanci, chuligan kopnięciami i przy pomocy kosza na śmieci wybił szyby w dwóch wiatach przystankowych. Badanie alkomatem wykazało, że sprawca miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Ostateczna wartość spowodowanych przez niego szkód jest w trakcie ustalania. Wiadomo, że w jednej z uszkodzonych wiat straty wynoszą około 1200 zł. 20-latek trafił do policyjnego aresztu, a po wytrzeźwieniu usłyszy prokuratorskie zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat aresztu. Drugim z mężczyzn okazał się brat zatrzymanego, który filmował całe zdarzenie...

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę