Maseczki - pomoc z Chin - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 Przesyłka jest już na pokładzie samolotu lecącego do Polski.

maseczki z chin

Chińczycy przekażą Bielsku-Białej darowiznę w postaci 165 tysięcy sztuk maseczek sanitarnych i maseczek typu N95. Przesyłka jest już na pokładzie samolotu lecącego do Polski.

Prezydent Bielska-Białej wraz z Zarządem Grupy Kapitałowej Martes Sport podjęli 10 marca współpracę z przedsiębiorcami z Chin, dzięki której jednostki organizacyjne miasta - szpitale i domy pomocy społecznej - oraz służby miejskie zostaną zaopatrzone w środki ułatwiające walkę z epidemią koronawirusa.

Odzew z Dalekiego Wschodu, będący przejawem prawdziwej przyjaźni w dobie kryzysu, był natychmiastowy. Chińczycy postanowili przekazać Bielsku-Białej darowiznę w postaci 165 tysięcy sztuk maseczek sanitarnych i maseczek typu N95. Przesyłka jest już na pokładzie samolotu lecącego do Polski. Trwające już w naszym mieście działania spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem strony chińskiej, która mobilizuje siły, by w tym trudnym czasie przyjść na pomoc bielszczanom.

Akcja podziękowań

Urząd Miejski w Bielsku-Białej zachęca do wyrażania wdzięczności przyjaciołom z Kraju Środka. W związku z tym bielszczanie mogą przedstawiać swoje pomysły na rozwój rozpoczętej akcji oraz przesyłać podziękowania dla zaangażowanych w pomoc obywateli Chin. Zostały w tym celu uruchomione adresy mailowe: przyjaciele@bielsko-biala.pl oraz przyjaciele@martessport.pl Wszystkie wiadomości będą przekazywane bezpośrednio do chińskich przyjaciół.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę