8 marca dniem demonstracji - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Tego dnia (najbliższy piątek) może być szczególnie głośno. 

Czarny protest

Na Święto Kobiet w Bielsku-Białej zapowiedziane są dwa zgromadzenia.

Pierwsza będzie Pikieta Antyaborcyjna, która zgłoszona została jako zgromadzenie na Pl. B. Chrobrego. Ma się rozpocząć w najbliższy piątek godz. 13.00 i planowana jest na długi czas, bo do godz. 20.00.

Tego samego dnia odbędzie się też zgromadzenie pod nazwą: "Droga kobiet przeciwko nienawiści ku zmianom", które jest częścią ogólnokrajowej akcji. Organizatorem jest grupa „Czarny Protest Bielsko-Biała”.

„Tym razem chcemy zaprotestować przeciwko nienawiści!!! Wszyscy pamiętamy tragiczny finał nakręcania spirali nienawiści, który nastąpił 13 stycznia… Tak być nadal nie może! Nie możemy się na to godzić! Dziś chcemy NORMALNOŚCI!!! Chcemy pozytywnych działań, optymizmu, nadziei!!! Dlatego w ten świąteczny, marcowy piątek wyruszymy w naszą drogę przeciw złu i przeciw nienawiści, ku nadziei! Aby zawalczyć o lepsze jutro – na przekór tej czarnej rzeczywistości!!!
Wyruszymy, aby zmienić nasz świat na lepsze! Krok po kroku!
Dokąd dojdziemy? Pod samiutki Ratusz!
Po co?
Po to, aby ten dzień był początkiem czegoś POZYTYWNEGO, dobrego, słonecznego!
Aby zakończył się dla nas promieniem nadziei!
Dlatego też obrałyśmy kierunek Ratusz, aby wręczyć Włodarzowi naszego miasta nasze postulaty dotyczące kilku konkretnych i niezwykle dla nas istotnych spraw!!!” - takimi słowami grupa zachęca do udziału w zgromadzeniu.

Uczestniczki i uczestnicy zbiorą się o godz. 16.15 na na Starym Rynku w Bielsku-Białej (plac ZWM) i przemaszerują pod Ratusz.

 

Udostępnij

3
+1
2

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę