Odpowie za znęcanie się nad psem - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Świadkowie ujęli i przekazali w ręce strażników miejskich 29-letniego bielszczanina, który wczoraj po południu, na bielskiej ul. Podwale, pobił dobermana.

Policja kajdanki dla bb

Mężczyzna wyprowadzał psa na spacer. W pewnym momencie zaczął dotkliwie bić zwierzę pięściami i smyczą. Świadkowie, którzy zauważyli zdarzenie, natychmiast zareagowali. Odebrali bezbronne zwierzę sprawcy. Wówczas mężczyzna zaczął uciekać. Świadkowie ujęli go po krótkim pościgu i przekazali w ręce strażników miejskich. Napastnik zachowywał się wyjątkowo agresywnie i wulgarnie. Szarpał się i wyrywał, a w pewnym momencie zaatakował stróżów prawa. Zwracał się do policjantów wulgarnymi słowami, znieważał ich. Szybko go obezwładniono i zakuto w kajdanki.

Badanie alkomatem wykazało, że 29-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszy zarzuty znęcania się nad zwierzęciem. Dodatkowo odpowie także za znieważenie policjantów i naruszenie ich nietykalności cielesnej. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator. Policjanci złożyli już wniosek o odebranie psa agresywnemu opiekunowi.

Fundacja Psia Ekipa świadków tego zdarzenia prosi o kontakt pod numerem tel.  608 427 792, gwarantując anonimowość.

Udostępnij

4
+3
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę