Okradli starszego mężczyznę. Poszukiwani świadkowie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

88-letni mieszkaniec Bielska-Białej padł ofiarą oszustów podszywających się pod pracowników spółdzielni mieszkaniowej. Ktoś coś wie?

Policja ogolna nast

Poszukiwani to kobieta i mężczyzna. Zapukali do mieszkania przy ul. Kunickiego w Bielsku-Białej, pod pretekstem sprawdzenia kanalizacji wodnej. Mężczyzna nie spodziewając się niczego złego zaprosił ich do mieszkania. W pewnym momencie oszustka poprosiła o rozmienienie gotówki. Widząc, gdzie mężczyzna trzyma gotówkę, sprawcy wywołali zamieszanie, zagadywali i odwracali jego uwagę. Po chwili oświadczyli, że już nic nie potrzebują i opuścili mieszkanie. Ich łupem padło 6000 złotych. Pokrzywdzony zapamiętał, że oszuści byli w wieku około 55 lat. Mężczyzna miał około 170 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała i krótkich włosach. Ubrany był szarą kurtkę, ciemne spodnie, ciemną czapkę z daszkiem. Nosił okulary. Kobieta miała około 160 cm wzrostu, była krępej budowy ciała, ciemnej karnacji i ciemnych włosach upiętych w kok. Ubrana była w jasnoniebieską, jeansową kurtkę, ciemne spodnie. Miała ze sobą czarną torebkę.

Oszustów poszukują teraz policjanci. Wszelkie informacje mogące się przyczynić do zatrzymania sprawców prosimy kierować do Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej przy ul. Składowej 2, tel. 33 8250100, 33 825 0103, nr alarmowy 112, adres e-mail: kp1@bielsko.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość!

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę