Chciał zabić ojczyma? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bielscy policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który w czasie domowej awantury ugodził nożem swojego 53-letniego ojczyma

Usilowanie zabojstwa

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w jednym z domów w Bielsku-Białej przy ul. Górskiej. Mężczyźni wspólnie spożywali alkohol. W pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do kłótni na tle rozliczeń finansowych. W czasie awantury 32-latek zaatakowała ojczyma nożem i ugodził go w plecy. Pokrzywdzony w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Interweniujący policjanci obezwładnili napastnika i zakuli go w kajdanki. Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Sprawca trzeźwiał w policyjnym areszcie. Dzisiaj zatrzymany usłyszy zarzuty. O jego dalszym losie rozstrzygnie prokuratura i sąd. Policjanci wnioskują o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. W przeszłości był on już notowany za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. Za usiłowanie zabójstwa grozi mu dożywotni pobyt w więzieniu.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę