Policja podsumowała wakacje - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Wakacje dobiegły końca. Jak wyglądały one na drogach Bielska-Białej i powiatu bielskiego? Są pozytywy.

Najważniejszą i najbardziej pozytywną informacją jest ta, że w czasie tegorocznych wakacji nie doszło do ani jednego śmiertelnego wypadku drogowego. 

Na bielskich drogach doszło w tym czasie do 26 wypadków i 665 kolizji. Rannych zostało 27 osób. Ani jedna osoba nie zginęła. Na drogach było o wiele bezpieczniej niż w 2017 roku, gdy w miesiącach wakacyjnych odnotowano 40 wypadków – o 14 zdarzeń więcej niż w tym roku. W poprzednie wakacje odnotowano 4 wypadki śmiertelne, a rannych zostało aż 50 osób, czyli o 23 poszkodowanych więcej niż w tym roku. Ponadto w zeszłym roku na drogach doszło do 673 kolizji – o 8 więcej niż w tym roku. W tym roku policjanci zatrzymali ponad 80 nietrzeźwych kierujących i te dane statystyczne są zbliżone to analogicznego okresu poprzedniego roku.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę