Nietrzeźwy poważnie pobił kompana - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Policjanci z Komisariatu II w Bielsku-Białej zatrzymali 37-letniego mężczyznę, podejrzewanego o pobicie bielszczanina. Pokrzywdzony doznał poważnych obrażeń głowy i trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło nocą w Bielsku-Białej na ul. Sikorskiego. Mężczyźni wspólnie spożywali alkohol. W pewnym monecie doszło pomiędzy nimi do kłótni. 37-latek zaatakował 54-letniego bielszczanina i dotkliwie go pobił. Pokrzywdzony doznał poważnego urazu głowy. Trafił do szpitala.

Policjanci zatrzymali napastnika. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszy zarzuty, a o jego dalszym losie rozstrzygnie prokurator. Za przestępstwo to zatrzymanemu grozi teraz nawet do 5 lat za kratami.

Udostępnij

1
0
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę