Nie ustąpił pierwszeństwa - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z bielskiej drogówki ustalają szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do wypadku, w którym poważne obrażenia odniosła 61-letnia pasażerka hyundaia. 

OSP Zasole Bielanskie

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż przed 20.00 w Zasolu Bielańskim, w gminie Wilamowice, na skrzyżowaniu ul. Pięknej i Mostowej. 

"Z ustaleń policjantów wynika, że 63-letni kierujący osobowym hyundaiem, jadąc ul. Mostową, podczas dojeżdżania do skrzyżowania, nie zatrzymał się i nie ustąpił pierwszeństwa 35-letniemu kierującemu skodą, doprowadzając do zderzenia pojazdów. Na skutek wypadku 61-letnia pasażerka hyundaia doznała poważnych obrażeń ciała i trafiła do szpitala. Policjanci zatrzymali 63-latkowi uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do tego wypadku ustalają policjanci z drogówki." - głosi informacja Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Mundurowi apelują o ostrożną jazdę!

"Jesienna aura wpływa na pogorszenie warunków drogowych. Szybko zapadający zmrok, częste opady deszczu znacznie utrudniają jazdę. Śliskość nawierzchni wywołana opadami deszczu sprawia, że łatwo utracić kontrolę nad pojazdem. Wydłuża się też droga hamowania. Dlatego kierowców prosimy o ostrożną jazdę.

W przypadku drobnych stłuczek prosimy o natychmiastowe usuwanie pojazdów z drogi, aby nie tamować ruchu i nie potęgować zagrożenia! Przypominamy, że kierujący pojazdem uczestnicząc w zdarzeniu drogowym, w którym nie ma osób zabitych i rannych zobowiązany jest niezwłocznie usunąć pojazd z miejsca zdarzenia, aby nie powodował zagrożenia lub tamowania ruchu. Kierowcy, który nie zastosuje się do tego przepisu – nie usunie pojazdu z drogi i będzie paraliżował ruch - grozi mandat karny." - głosi komunikat policji.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę