Za wyciągi jak za samolot. Nowe rozwiązania w Szczyrku - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Uspokajamy, nie chodzi tutaj o koszty wyjazdów dla narciarzy, a o system wyceny i zakupu karnetów.

Szczyrkowski 2

Już tylko tygodnie, a może nawet dni odliczają sympatycy „białego szaleństwa” do początku sezonu. Na razie wprawdzie za oknem aura prawie letnia, ale prognozowano też czekającą nas zimę stulecia. Zima i narty, to w naszym regionie w dużym stopniu Szczyrkowski Ośrodek Narciarski, który przygotował ciekawą ofertę rozliczeń z narciarzami, a ponadto dojechać tam ma być prościej.

 Obwodnica

Od 2018 roku Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach prowadzi budowę obwodnicy, dzięki której dojazd do Szczyrku od strony zarówno Bielska-Białej, jak i Żywca, ma być znacznie prostszy. Do Buczkowic będzie się zjeżdżać bezpośrednio z drogi ekspresowej S1 Bielsko-Biała-Żywiec. Jak pisała w tym tygodniu Gazeta Wyborcza, ZDW ma dotrzymać terminu i droga ta będzie oddana do użytku do grudnia.

 Karnety jak bilety lotnicze

Sezon zimowy 2019/20 oznacza w największym polskim ośrodku narciarskim nowe, rewolucyjne rozwiązanie w postaci nowoczesnego zakupu skipassów online za pomocą nowej funkcjonalności strony GOPASS.

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski informuje, że ceny skipassów już nie będą stałe, jak do tej pory, ale będą elastycznie się zmieniać online w zależności od ilości sprzedanych biletów, obłożenia ośrodka i daty zakupu karnetu na dany termin.

 Cena zależna od pogody

Ceny skipassów w popularnych terminach będą wyższe, a spadną w przypadku niższej liczby chętnych. Aktualna cena skipassu będzie zależała nie tylko od obłożenia ośrodka, ale także od pogody i innych czynników zewnętrznych. Wpływ tych czynników zostanie uwzględniony w różnych poziomach cenowych. Dynamiczne ceny będą obowiązywać również w kasach stacjonarnych, gdzie będą się zmieniać w zależności od aktualnych warunków w ośrodku. Flexi ceny to również założony limit narciarzy i snowboardzistów na ośrodku, zapewniający im komfortowe szusowanie na trasach. 

Ci narciarze, którzy pospieszą się z zakupem skipassów przez internet, mogą upolować karnety w ciągu całego sezonu już od 81 PLN. Będą także dostępne ograniczone czasowo oferty na skipassy po symbolicznej cenie. Wystarczy śledzić naszą stronę internetową, a dowiesz się więcej. Jeśli jednak odłożysz zakup karnetów na ostatnią chwilę, albo kupisz je będąc już w ośrodku, zapłacisz więcej.

Udostępnij

4
-1
5
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę