Z atrapą pistoletu chciał ukraść napój - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Policjanci z wydziału kryminalnego w Bielsku-Białej i pracownicy ochrony zatrzymali młodego mężczyznę, który jest podejrzewany o napad na sklep. Sprawca wszedł do środka i grożąc przedmiotem przypominającym broń zażądał wydania napoju. Został zatrzymany, zanim zdążył cokolwiek skraść. 

Policja ogolna

Do zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych w Bielsku-Białej, przy ul. Listopadowej. Do placówki handlowej wszedł młody mężczyzna. Grożąc personelowi przedmiotem przypominającym broń, zażądał wydania napoju. Sprzedawczyni zachowała zimną krew. Jej zdecydowana postawa spłoszyła napastnika, który chwilę później był już w rękach ochroniarzy i policjantów.

Przewieziono go do policyjnego aresztu. Śledczy zabezpieczyli pistolet – atrapę, którą zatrzymany posłużył się w czasie napadu. Sprawca nazajutrz usłyszał zarzuty. Grozi mu do 3 lat za kratami. O jego dalszym losie zadecyduje wkrótce prokuratura i sąd.

Udostępnij

1
+1
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę