Śmierć rowerzysty w Beskidzie Małym - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Niestety nie udało się uratować życia rowerzysty, u którego doszło do nagłego zatrzymania krążenia.

Leskowiec GOPR

O godz. 12:40 ratownicy pełniący dyżur w Stacji Ratunkowej Leskowiec dostali zgłoszenie o nieprzytomnym rowerzyście leżącym na szlaku żółtym do Czartaka (okolice Wadowic od str. Jez. Mucharskiego).. Po przybyciu na miejsce ratownicy przejęli czynności ratunkowe, do tej pory uciski klatki piersiowej prowadził przygodny turysta.

"Ratownicy zadysponowali śmigłowiec LPR oraz wsparcie ratowników sekcji operacyjnej Wadowice. Śmigłowiec został przyjęty na szczycie Leskowca, skąd lekarz i ratownik medyczny LPR zostali przetransportowani na miejsce zdarzenia. Pomimo prowadzonych zabiegów resuscytacyjnych, lekarz po kilkudziesięciu minutach stwierdził zgon mężczyzny. Ratownikom GOPR pozostał smutny obowiązek transportu zwłok w doliny." - informują ratownicy z Grupy Beskidzkiej GOPR.

Udostępnij

0
-9
9
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę