Spadł z 15-metrowej skarpy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w minioną niedzielę (14 lipca) w Szczyrku przy ul. Wiślańskiej.

Strażacy z OSP Szczyrk, zabezpieczający 10. Bieg po Serce Zbója Szczyrka otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że że mężczyzna wychodząc z samochodu osobowego, niefortunnie spadł z 15 metrowej skarpy do znajdującego się obok jezdni potoku.

"Po przybyciu, zabezpieczono miejsce zdarzenia, oraz zlokalizowano położenie poszkodowanego. Następnie strażacy z naszej jednostki przystąpili do działań ratowniczych. Opatrzono poszkodowanego, po czym przy użyciu deski typu nosze, oraz pomocy strażaków z JRG 1 przetransportowano mężczyznę z trudnego terenu, przekazując go tym samym Zespołowi Ratownictwa Medycznego." - relacjonują druhowie ze Szczyrku za pośrednictwem swojej strony społecznościowej.

Udostępnij

0
-2
2
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę