Bójka z ochroniarzem na Męskim Graniu? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Nawet 2 lata w więzieniu może spędzić 38-letni mieszkańca Opola. Mężczyzna w czasie piątkowej "imprezy masowej" - jak pisze Policja, awanturował się i uderzył pracownika ochrony.

W piątek około 22.40 dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał informację o awanturze, do jakiej miało dojść podczas imprezy, która odbywała się na terenie Żywca. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Zastali tam pracowników ochrony oraz 38-letniego mieszkańca Opola. Jak ustalili mundurowi, 38-latek awanturował się i uderzył jednego z pracowników ochrony. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut z ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności nawet na 2 lata.

Oprac. MG.

Udostępnij

1
0
1
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę