[VIDEO] Policja szuka sprawczyni i świadków kradzieży - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Śledczy z wydziału kryminalnego Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują kobiety podejrzewanej o kradzież portfela.

Kradziez w BB

Do kradzieży doszło 7 marca br. ok. godziny 11.30 w lokalu gastronomicznym Kociołek przy bielskiej ulicy 11 Listopada 10. Kradzież i osoba podejrzewana o jej dokonanie została zarejestrowana przez kamery monitoringu wewnątrz lokalu. Sprawczynią jest kobieta, która wykorzystała moment nieuwagi jednej z klientek i wyjęła z jej torebki portfel wraz z kartą bankomatową.

"Monitoring zarejestrował także drugą kobietę, razem z którą podejrzewana o kradzież portfela weszła i wyszła z lokalu. Z okoliczności sprawy wynika, że kobiety te znają się. Poszukujemy tego świadka i prosimy o pilny kontakt z Policją!

Rysopis sprawczyni: Kobieta w wieku około 20 lat, średniej budowy ciała, włosy jasne, długie. Ubrana była w kurtkę z szalem na szyi.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawczyni, prosimy kierować do:Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2c, tel.47 857 03 00, adres e-mail: kp3@bielsko.ka.policja.gov.pl.
Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45 nr tel. 47 857 12 55, nr alarmowy 112. Gwarantujemy anonimowość!" - głosi komunikat bielskiej policji.

Zdarzenie można zobaczyć na filmiku poniżej:

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę