Pożar samochodów Poczty Polskiej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dzisiaj po godzinie czwartej w nocy dyżurny stanowiska kierowania PSP otrzymał zgłoszenie o pożarze samochodów w Bielsku-Białej przy ulicy Legionów.

Samochody poczty

Jak informuje Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej, kiedy jednostki straży pożarnej przybyły na miejsce zdarzenia, pożarem objętych było sześć samochodów poczty polskiej, a kolejne trzy były nadpalone. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulatory w pojazdach, a następnie ugasili pożar. Samochody sprawdzono również pod kątem osób poszkodowanych – nikogo nie odnaleziono. W efekcie 6 samochodów doszczętnie spłonęło.

 W działaniach wzięły udział dwa zastępy z PSP oraz jednej zastęp z OSP Komorowice Śląskie. Działania zakończono o godz. 05:08. Przyczynę pożaru wyjaśnia obecna na miejscu zdarzenia policja. W pożarze uległy zniszczeniu samochody marki Citroen Berlingo, Peugeot Partner oraz WV Transporter.

Zdjęcia: Sylwester Gorząd

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę