SPEED i narkotyki. Chciał połknąć woreczek podczas kontroli - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Nadmierna prędkość, brawura, a czasami alkohol i narkotyki, to zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, z jakimi na co dzień walczą policjanci z bielskiej drogówki. Ostatnio zatrzymali do kontroli osobowe audi, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość. 36-letni mieszkaniec powiatu bielskiego podczas kontroli chciał połknąć woreczek z posiadanymi narkotykami. Jest także podejrzewany, że prowadził pojazd pod ich wpływem.

poloicja screen

Policjanci z bielskiej grupy SPEED patrolowali ulice Bielska-Białej nieoznakowanym radiowozem. Na Alei Andersa zauważyli osobowe audi, którego kierowca w obszarze zabudowanym przekroczył prędkość o ponad 40 km/h. Postanowili zatrzymać pojazd do kontroli. Kiedy przechodzili z kierowcą do wideorejestratora aby okazać mu nagrane wykroczenie zauważyli, jak podczas wsiadania do radiowozu z kieszeni wypadł mu woreczek z zielonym suszem. Mężczyzna próbował go połknąć, ryzykując zadławienie się. Stróże prawa w porę zareagowali i 36-latek nie zdążył zjeść posiadanych narkotyków.

Policjanci powiadomili o tym oficera dyżurnego, który na miejsce skierował śledczych z referatu antynarkotykowego bielskiej komendy. Kryminalni zabezpieczyli narkotyk, którym okazała się marihuana. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Została mu także pobrana krew w celu zbadania czy prowadził pojazd pod wpływem środków odurzających. 36-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za który grożą mu nawet 3 lata za kratami. Jeśli potwierdzi się, że prowadził pojazd po użyciu narkotyków, może także stracić prawo jazdy. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

 

Udostępnij

0
0
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę