Wypadek z udziałem trzech rowerzystów i osobówki - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wczoraj wieczorem doszło do bardzo poważnego zdarzenia drogowego. Kierująca osobowym daewoo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z trzema rowerzystami. Cykliści trafili do szpitala. Na szczęście pomimo początkowo niepokojących informacji, okazało się, że nie doznali poważnych obrażeń. 37-letnia kierująca samochodem została ukarana mandatem karnym.

Ligota rowerzysci

W środę około godziny 18.50 w Ligocie na ulicy Bronowskiej doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. 37-latka kierująca pojazdem daewoo wyjeżdżając z drogi podporządkowanej i wchodząc w manewr skrętu w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu trzem rowerzystom w wieku 30, 30 i 44 lata. Cała trójka doznała obrażeń i trafiła do szpitala na diagnostykę. Kobieta nie doznała obrażeń ciała. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu policjanci z bielskiej drogówki wykonali dokumentację i czynności w związku z podejrzeniem wypadku drogowego. Na szczęście po badaniach szpitalnych okazało się, że obrażenia rowerzystów nie spowodowały uszczerbku na zdrowiu w rozumieniu przepisów kodeksu karnego. Zdarzenie zostało ostatecznie zakwalifikowane jako kolizja, a kierująca daewoo została ukarana mandatem karnym.

"Apelujemy do wszystkich użytkowników ruchu drogowego o ostrożność, przepisowe i bezpieczne korzystanie z drogi. Zachowajmy kulturę oraz wzajemny szacunek na drodze, abyśmy wszyscy mogli cali i zdrowi dotrzeć na calu każdej naszej podróży." - przypomina komunikat Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Udostępnij

1
0
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę