Za wskazanie lokalizacji samochodu czeka nagroda - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Samochód wypożyczony w Bielsku-Białej, a widziany ostatnio w rejonie Żywca. Publikujemy grzecznościowe ogłoszenie.

Samochod mercedes

"Przywłaszczono nasz samochód Mercedes-Benz X250D rejestracja: RZ 4133U. Samochód jest bardzo charakterystyczny ze względu na oklejenie całego samochodu.
Samochód został wypożyczony 28.08 w piątek w Bielsku białej i miał być u klienta do poniedziałku 02.09 lecz klient przedłużył wynajem do piątku 06.09 i kontakt się z nim urwał. Najprawdopodobniej przybywa na terenie żywca lub okolic razem z samochodem.
Jeśli ktokolwiek widział samochód lub zna jego miejsce pobytu to prosimy o pomoc. Osobę, która wskaże nam miejsce samochodu czeka nagroda.
Prosimy również o udostępnienia aby udało nam się jak najszybciej znaleźć ta osobę i samochód. Telefon kontaktowy - 665 190 993 Alma Rydarowicz" - informuje wypożyczalnia.

 

Udostępnij

0
-2
2

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę