Z siekierą na sąsiadów - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Policjanci z referatu antynarkotykowego w Bielsku-Białej zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który zaatakował siekierą swoich sąsiadów i groził im śmiercią. 

Policja kajdanki bez zy

Do zdarzenia doszło w samo południe, w jednej z miejscowości powiatu bielskiego. 32-latek, który ma za sobą kryminalną przeszłość, ruszył w kierunku posesji należącej do sąsiadów. Trzymał w ręku siekierę, a po wejściu do ogrodu, groził domownikom śmiercią. Matka, zaniepokojona zachowaniem syna, natychmiast zaalarmowała o zdarzeniu policjantów.

Na miejsce skierowano policyjne patrole. Jak pierwsi dotarli tam policjanci, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Na ich widok mężczyzna odrzucił trzymaną w ręku siekierę. Szarpał się i wyrywał, chcąc uniknąć zatrzymania. Szybko go obezwładniono i zakuto w kajdanki. Od sprawcy pobrano krew do dalszej analizy na zawartość narkotyków. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszał zarzuty gróźb karalnych kierowanych wobec sąsiadów. Grozi mu do 2 lat za kratami. Bielski sąd, na wniosek policji i prokuratury, podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. W przeszłości zatrzymany był już karany za przestępstwa narkotykowe, za co został skazany na karę 3 lat więzienia.

 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę