Nietrzeźwi crossowcy w górach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do zdarzenia doszło wczoraj o 20.00 w Szczyrku przy ul. Granicznej. 

crosswocy 3

Komendant miejscowego komisariatu zauważył młodych mężczyzn, którzy przyjechali na stację paliw, aby zatankować swoje jednoślady. Motocykle nie miały tablic rejestracyjnych, co wzbudziło podejrzenia szefa szczyrkowskich stróżów prawa. Chwilę później sprawcy zostali zatrzymani przez policjantów. Badanie alkomatem wykazało, że byli nietrzeźwi. Mieli w organizmie od 0,7 do 0,8 promila alkoholu. Jak się okazało, wjechali na drogę publiczną z masywu leśnego Skalite. Policjanci zatrzymali jednemu z nich prawo jazdy. Drugi nie posiadał uprawień do kierowania jednośladami. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi im teraz do 2 lat za kratami. Obaj zostali też ukarani mandatami karnymi za wykroczenia, których się dopuścili. Za wjazd do lasu oraz kierowanie pojazdami niedopuszczonymi do ruchu zostali ukarani mandatami w wysokości 1 tys. zł. Na kierującego, który nie posiadał uprawień do kierowania jednośladami policjanci nałożyli dodatkowo mandat w wysokości 500 zł. Obaj zapłacą też dotkliwe kary finansowe za brak obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Udostępnij

4
+3
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę