Poseł Pięta i podboje. Sercowe - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Gazeta Fakt opisała rzekomy skandal obyczajowy bielskiego posła Stanisława Pięty. Parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości słynie nie tylko z licznych kontrowersyjnych wypowiedzi, ale i deklarowanego przywiązania do konserwatywnych wartości, na czele ze szczęściem gniazdka rodzinnego.

Pieta goralski

Dziennik doniósł tymczasem o rzekomej niewierności małżeńskiej Stanisława Pięty. Miał on uwieść kobietę podczas rocznicy katastrofy smoleńskiej w 2017 roku, a następnie porzucić. Magnesem dla Pięty rzekomo była możliwość posiadania większej liczby dzieci. Przekonywał kobietę, że z żoną żyje tylko ze względu na dziecko i planuje rozwód, gdyż chciałby mieć więcej potomstwa. Pani Joanna towarzyszyła posłowi w podróżach po kraju, najwyraźniej licząc na coś poważnego. Na poważny związek, choć podobno poseł obiecywał też pracę w PKN Orlen. Z czasem jednak Pięta zaczął unikać kontaktu, tłumacząc się brakiem czasu. Zniesmaczona kobieta nie kryła pretensji o to, że wcześniej na bliskie spotkania ten czas był. Fakt opublikował nawet korespondencję Stanisława Pięty z poznaną kobietą. Ewentualnej wagi całej sprawie może dodawać fakt, że poseł jest członkiem sejmowej Komisji ds. Służb Specjalnych, a więc osobą szczególnie narażoną na ewentualne prowokacje i szantaże.

Poseł jak na razie powiedział jedynie, że rozważa możliwość wniesienia pozwu przeciwko gazecie „Fakt” i planuje wydanie specjalnego oświadczenia w tej sprawie, jednak nie wcześniej, jak w środę.

Udostępnij

14
+13
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę