Ormianin wydalony z Bielska? Recydywa - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Handlujący nielegalnymi towarami akcyzowymi na bielskim targowisku obywatel Armenii został zatrzymany przez Straż Graniczną. Tym razem cudzoziemiec będzie musiał już opuścić terytorium naszego kraju.

Straz Graniczna Ormianin

Do zatrzymania Ormianina doszło 8 czerwca w Bielsku-Białej w okolicy miejskiego targowiska. Posiadał on przy sobie papierosy, tytoń oraz alkohol, które nie posiadały polskich znaków akcyzy skarbowej. W ciągu ostatnich trzech lat cudzoziemiec już kilkakrotnie był zatrzymywany przez funkcjonariuszy Straży Granicznej za posiadanie oraz wprowadzanie na rynek nielegalnych towarów akcyzowych. Obywatel Armenii przebywał na terenie RP od prawie dwudziestu lat. Mimo wcześniejszych zatrzymań kontynuował swoją działalność przestępczą handlując nielegalnymi papierosami i alkoholem. Mając na uwadze tak lekceważący stosunek obywatela Armenii do obowiązującego w Polsce prawa Komendant Placówki Straży Granicznej w Bielsku-Białej wydał wobec niego decyzję zobowiązującą do opuszczenia terytorium Polski z terminem natychmiastowej wykonalności. Ponadto orzeczony został wobec cudzoziemca pięcioletni zakaz wjazdu na terytorium Polski i państw Schengen.

Na wniosek Straży Granicznej Sąd w Bielsku–Białej wydał postanowienie o umieszczeniu zatrzymanego Ormianina w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców, gdzie będzie przebywał do czasu deportacji do Armenii.

Udostępnij

3
+3
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę