Nowe auto dla KP PSP - za 1,4 mln zł - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Żywcu będzie jedną z 26 komend powiatowych i miejskich, do których trafi nowy samochód ratownictwa technicznego klasy średniej, ze znanej bielskiej firmy.

Scania

Portal remiza.com.pl poinformował, że będzie to pojazd specjalny, któremu pod zabudowę i karosaż posłużyło dwuosiowe podwozie Scania P370 4×4. Nadwozie wykonane zostało z materiałów odpornych na korozję w układzie skrytek 3+3. Z tyłu zamontowano żuraw o maksymalnym udźwigu 1000 kilogramów przy maksymalnym wysięgu. Na wyposażenie samochodu składają się m.in.: wyciągarka o napędzi hydraulicznym, generator prądu, agregat prądotwórczy, trzy zestawy narzędzi hydraulicznych firmy Lukas, podpory stabilizacyjne, poduszki pneumatyczne, zestaw pilarek, zestaw PSP-R1, defibrylator, zestaw ratownictwa wysokościowego, platforma ratownicza, wentylator, drabiny, kamera termowizyjna.

Wartość pojazdu to 1,657 mln brutto. Realizatorem zamówienia jest firma z Bielska-Białej, Szczęśniak Pojazdy Specjalne. Kwota za wszystkie 26 pojazdów, jakie ta firma dostarczy, to 43,1 mln zł brutto.

Udostępnij

4
+3
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę