Zatrzymany za nagrywanie w sklepowej przymierzalni. Grozi mu 5 lat więzienia - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kryminalni z Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej zatrzymali mieszkańca Skoczowa, który w centrum handlowym nagrywał telefonem komórkowym klientkę, przymierzającą bieliznę. 42-latek robił to z ukrycia. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

policja kajdanki

Stróże prawa bielskiej „trójki” namierzyli mężczyznę, który pod koniec czerwca w jednym z centrum handlowych w Bielsku-Białej używając swojego telefonu, nagrywał klientkę, która przymierzała bieliznę. Po zatrzymaniu mężczyzny, policjanci przeszukali jego mieszkanie, gdzie znaleźli różne nośniki danych, których zwartość zostanie poddana analizie. 42-latek usłyszał już zarzut utrwalania nagiego wizerunku klientki bez jej zgody. Na wniosek śledczych, prokurator wobec podejrzanego zastosował dozór policyjny oraz zakaz przebywania na terenie centrów handlowych. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za przestępstwo, którego dopuścił się mieszkaniec Skoczowa grozi kara do 5 lat więzienia.

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę